Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 7 van 16 (154 resultaten)

Mevr. Suzanne Kr÷ger

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 14
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder GroenLinks-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Economische Zaken en Klimaat, Infrastructuur en Waterstaat, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Suzanne Kroger (GroenLinks) 8.086 voorkeurstemmen. 

Mevr. Anne Kuik

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 19
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Justitie en Veiligheid, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Anne Kuik (CDA) 15.906 voorkeurstemmen. 

Mevr. Attje Kuiken

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2016-)
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: januari 2007 (11 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Commissie voor de Werkwijze, Justitie en Veiligheid, Koninkrijksrelaties, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit en Presidium.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Financiën, Infrastructuur en Milieu.

okt 2010 - april 2012
Kabinet Rutte 1
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Rijksuitgaven, Strategisch Overleg Informatievoorziening, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu, Immigratie en Asiel en de Tijdelijke commissie Parlementair onderzoek Onderhoud en innovatie spoor.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Attje Kuiken (PvdA) 5.949 voorkeurstemmen. 

Van november 2015 tot december 2016 is Attje Kuiken vice-fractievoorzitter PvdA.
             
12 september 2012
Kamerlid Attje Kuiken heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.247 voorkeurstemmen.

Attje Kuiken heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 2.974 voorkeurstemmen.

Attje Kuiken (PvdA) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 2797 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2006 - 2010Mevr. Attje Kuiken, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer

Dhr. Tunahan Kuzu

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter DENK (2015-2018)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: september 2012 (6 jaar, 7 dagen in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder DENK-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Europese Zaken, Justitie en Veiligheid, Koninkrijksrelaties, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder (PvdA-)fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Rijksuitgaven, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Koninkrijksrelaties, Immigratie, Integratie en Asiel.

De woordvoerder van Tunahan Kuzu is Serkan Soytekin.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Tunahan Kuzu (DENK) 129.025 voorkeurstemmen. Tunahan Kuzu is met voorkeurstemmen gekozen.

Tot 9 februari 2015 is Tunahan Kuzu lid van Groep Kuzu/Öztürk.
Tot 14 november 2014 is Tunahan Kuzu lid van de PvdA-fractie.         
12 september 2012
Kamerlid Tunahan Kuzu heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 23.067 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2008 - 2012Dhr. Tunahan Kuzu, Raadslid, PvdA Rotterdam, gemeente Rotterdam

Dhr. Peter Kwint

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 14
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Peter Kwint (SP) 1.011 voorkeurstemmen. 

Mevr. Antoinette Laan-Geselschap

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: oktober 2017 (11 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Financiën, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Werkzaamheden bij de Overheid:
De persoonlijke medewerker van Antoinette Laan is Joey Engelen.

Dhr. Cem Lašin

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 14
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Infrastructuur en Waterstaat, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Cem Lacin (SP) 3.069 voorkeurstemmen. 

Mevr. Renske Leijten

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 14
In dienst sinds: juni 2006 (12 jaar, 4 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Commissie voor het Onderzoek van de Geloofsbrieven, Defensie, Economische Zaken en Klimaat, Europese Zaken, Financiën, Koninkrijksrelaties. Parlementaire ondervragingscommissie Fiscale constructies, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', Jeugdzorg en 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport'.

Okt 2010 - april 2012
Kabinet Rutte I
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Jeugdzorg en 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)'.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Renske Leijten (SP) 57.956 voorkeurstemmen. Renske Leijten is met voorkeurstemmen gekozen. 

In november 2015 is Renske Leijten gekozen in het landelijke partijbestuur van de SP.
      
Van februari 2014 tot mei 2014 wordt Renske Leijten tijdelijk vervangen (zwangerschap).

12 september 2012
Kamerlid Renske Leijten heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 69.146 voorkeurstemmen.

Renske Leijten heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 41.115 voorkeurstemmen.

Renske Leijten (SP) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 4791 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2005 - 2007Mevr. Renske Leijten, Voorzitter, ROOD, Partijvoorzitters Landelijke Partijen

Mevr. Helma Lodders

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: juni 2010 (8 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Economische Zaken en Klimaat, Financiën, Koninkrijksrelaties, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, Financiën, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.

Helma Lodders is ondervoorzitter van de algemene Kamercommissie voor Wonen en Rijksdienst (bestuur).

Kabinet Rutte I (okt 2010 - april 2012)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Dierhouderij, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.

De persvoorlichter van Helma Lodders is, in de Tweede Kamer, Eva van der Bruggen (070-3182973; e.vdbruggen@tweedekamer.nl) t.a.v. Landbouw en Kiki Olde Kalter (070-3182880; k.oldekalter@tweedekamer.nl) t.a.v. pensioenen. De persoonlijke medewerker van Helma Lodders is Margje Knaapen.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Helma Lodders (VVD) 5.459 voorkeurstemmen. 
 
12 september 2012
Kamerlid Helma Lodders heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.734 voorkeurstemmen.

Helma Lodders heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.630 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2002 - 2008Mevr. Helma Lodders, Wethouder, VVD, gemeente Zeewoldeheden Mevr. Helma Lodders, Ab-lid, VVD Flevoland, Provinciale Bestuurders Politieke Partijen

Dhr. Barry Madlener

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 20
In dienst sinds: september 2012 (6 jaar, 7 dagen in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Europese Zaken, Infrastructuur en Waterstaat, Koninkrijksrelaties, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies / PVV-woordvoerder / portefeuille:
Europese Zaken, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu en 'Immigratie, Integratie en Asiel'.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Barry Madlener (PVV) 987 voorkeurstemmen. 
 
12 september 2012
Kamerlid Barry Madlener heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 829 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2009 - 2014Dhr. Barry Madlener, Lid europees parlement, PVV - Niet ingeschrevenen, Europees Parlement (lijst van Nederlandse EuroparlementariŰrs)2006 - 2009Dhr. Barry Madlener, Lid van de 2e kamer, PVV, Tweede Kamer2002 - 2007Dhr. Barry Madlener, Raadslid, Leefbaar Rotterdam, gemeente Rotterdam